رابط کاربری مهدیار، سیستم جامع مدیریت مهدهای کودک

لوگوی سیستم مدیریت مهدهای کودک مهدیار لوگوتایپ سیستم مدیریت مهدهای کودک مهدیار Splash Screen نرم افزار مهدیار Animation بارگزاری نرم افزار مهدیار پنجره محاوره ورود به نرم افزار مهدیار رابط کاربری سیستم مدیریت مهدهای کودک مهدیار فرم Resizable رابط کاربری سیستم مدیریت مهدهای کودک مهدیار نمونه پنجره محاوره ای نرم افزار مهدیار، به همراه یک جعبه پیام Message Box نمونه ای از دکمه های رابط کاربری نرم افزار مهدیار آیکن های طراحی شده برای حالات مختلف جعبه پیام های مهدیار

خصوصیات

شرکت نرم افزاری مبشران اندیشه خبره (ماخ) با همکاری و مشارکت جمعی از متخصصان کار آزموده در عرصه فناوری، تحقیق، رایانه و آموزش تأسیس شده است و تاکنون خدمات نرم افزاری ارزشمندی را برای سازمانها، نهادهای دولتی و شرکت های خصوصی انجام داده است. این شرکت با ویژگیهای خاصی مانند استفاده از جدیدترین نرم افزار ها و تکنولوژیها، حداکثر امکانات، حداکثر سرعت، حداکثر کارآیی و ارائه بعد گرافیکی متناسب با نوع کاری که از نظر روان شناسی مطلوب و خسته کننده نباشد، خدمات خود را عرضه می کند.

اهداف

طراحی رابط کاربری مناسب با محیطی شاد، جذاب و زیبا، متناسب با کاربرد نرم افزار با قابلیت استفاده آسان.

مشخصات و نتایج

  • تصور همه ما از کفشدوزک، این حشره بی آزار در دوران کودکیمان، تصویری مثبت است. لکه ای قرمز با خالهای سیاه. کفشدوزکی روی گلی با گلبرگهای رنگی، نمادی شاد و جذاب برای نرمافزار مدیریت مهدهای کودک. نمادی که در موقعیت های مناسب می توان بصورت متحرک آنرا به حرکت یا پرواز درآورد.
  • تنوع انتخاب رنگ در پس زمینه سفید نکته ای بود که در طراحی لوگو، لوگو تایپ و رابط کاربری مهدیار رعایت شد.
  • تکرار لوگو و لوگوتایپ مهدیار در بیشتر پنجره محاوره های نرم افزار به حفظ یکپارچگی مجموعه کمک شایانی کرده است. دکمه های شیشه ای طراحی شده همراه با آیکن های گویا بیشترین هماهنگی را با پنجره های گفتگو دارند.
  • فرم هندسی بکار رفته در طراحی رابط کاربری مهدیار دارای لبه های گردی است که در آن از حالت تهاجمی گوشه های تیز فرم مربع خبری نیست که در نهایت محیطی شاد و آرام را تداعی می کند.
فرم جستجو
large desktopdesktoptabletphone © royagar.com