کسب و کار خود را آغاز کنید و رشد دهید

رویاگر یک آژانس دیجیتال خلاق در تهران است. ما در رویاگر با بکارگیری قواعد نوین طراحی برای پاسخگویی به چالشهای کسب و کارهای امروزی، طیف کامل خدمات پایه برای راه اندازی، معرفی و ارتقای کسب و کار شما را ارایه می دهیم.

طراحی گرافیک و چاپ

طراحی هویت بصری برند، لوگو، لوگو تایپ، مجموعه ست اداری، پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی ، بسته بندی و ...

بیشتر بدانید

طراحی و مدیریت وب سایت، اپلیکیشن موبایل

طراحی رسپانسیو و راه اندازی وب سایت های شرکتی، سازمانی، خبری، نشریه ها و فروشگاه های اینترنتی و اپلیکیشن های کاربردی موبایل.

بیشتر بدانید

طراحی و بهبود رابط کاربری، تجربه کاربری وب و موبایل

ممیزی وب سایت و اپلیکیشن موبایل، ارایه پیشنهاد و اجرای طرح بهبود محصول.

بیشتر بدانید

دیجیتال مارکتینگ و مدیریت شبکه های اجتماعی

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و محتوا، تولید محتوا و مدیریت وب سایت و شبکه های اجتماعی برند، تبلیغات، طراحی و اجرای کمپین های آنلاین.

بیشتر بدانید

مدل سازی سه بعدی و غرفه سازی نمایشگاه

مدل سازی سه بعدی، طراحی نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، دارای مجوز از نمایشگاه بین المللی تهران.

بیشتر بدانید

عکاسی صنعتی و ویدئوی سه بعدی 360

عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، مدلینگ و فیلمبرداری سه بعدی 360 درجه با امکان نمایش روی وب سایت.

بیشتر بدانید

فرآیند کار

با وجود اینکه مراحل کار نسبت به نوع خدمت متغییر خواهد بود، اما روال کاری مشترک در همه موارد به مراحل کلی زیر قابل تقسیم بندی هستند.

درک نیاز کارفرما

هدف از این مرحله مهم، درک کامل نیاز، اهداف و شرط موفقیت راه حل ارایه شده از دیدگاه کارفرما است.

مکاشفه و بررسی

در این مرحله به بررسی کسب و کار، رقیبان و مشتریان کارفرما پرداخته می شود و بر اساس نیاز مشخص شده، به مناسب ترین راه حل برای اجرا دست پیدا می کنیم.

طراحی راه حل

بر اساس استراتژی بدست آمده در مرحله مکاشفه و بررسی، مراحل طراحی و اجرای ایده آغاز می شود. در صورت نیاز، در انتهای هر فاز اجرا، نتیجه به کارفرما ارایه شده و نظرات ایشان در ادامه کار لحاظ می شود.

ارایه راه حل

در این مرحله محصول نهایی بعد از کنترل کیفی، به کارفرما ارائه داده شده و بعد از لحاظ شدن بازخورد های جمع آوری شده، محصول نهایی تحویل داده می شود.

پشتیبانی و ارتقاء

در این مرحله بازخورد های بعدی کارفرما یا کاربران نهایی محصول برای بهبود محصول نهایی بکار گرفته می شود. در صورت نیاز گزارش های ماهیانه درباره کارکرد محصول یا خدمت، به کارفرما ارایه خواهد شد.

large desktopdesktoptabletphone © royagar.com