طراحی گرافیک و چاپ

طراحی هویت بصری برند، لوگو، لوگو تایپ، مجموعه ست اداری، پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی ، بسته بندی و ...

فرآیند کار

با وجود اینکه مراحل کار نسبت به نوع خدمت متغییر خواهد بود، اما روال کاری مشترک در همه موارد به مراحل کلی زیر قابل تقسیم بندی هستند.

درک نیاز کارفرما

هدف از این مرحله مهم، درک کامل نیاز، اهداف و شرط موفقیت راه حل ارایه شده از دیدگاه کارفرما است.

مکاشفه و بررسی

در این مرحله به بررسی کسب و کار، رقیبان و مشتریان کارفرما پرداخته می شود و بر اساس نیاز مشخص شده، به مناسب ترین راه حل برای اجرا دست پیدا می کنیم.

طراحی راه حل

بر اساس استراتژی بدست آمده در مرحله مکاشفه و بررسی، مراحل طراحی و اجرای ایده آغاز می شود. در صورت نیاز، در انتهای هر فاز اجرا، نتیجه به کارفرما ارایه شده و نظرات ایشان در ادامه کار لحاظ می شود.

ارایه راه حل

در این مرحله محصول نهایی بعد از کنترل کیفی، به کارفرما ارائه داده شده و بعد از لحاظ شدن بازخورد های جمع آوری شده، محصول نهایی تحویل داده می شود.

پشتیبانی و ارتقاء

در این مرحله بازخورد های بعدی کارفرما یا کاربران نهایی محصول برای بهبود محصول نهایی بکار گرفته می شود. در صورت نیاز گزارش های ماهیانه درباره کارکرد محصول یا خدمت، به کارفرما ارایه خواهد شد.

 یادداشت های مرتبط

نشانه ها، بخش دوم: شیوه استاندارد طراحی و ارائه لوگو

نشانه ها، بخش دوم: شیوه استاندارد طراحی و ارائه لوگو

در بخش اول نشانه ها در دنیای گرافیک، مباحثی درباره انواع نشانه ها، کاربردها، خصوصیات، تقسیم بندی ها و ... مطرح شد. در بخش دوم شیوه استاندارد طراحی و ارائه یک نشانه را بصورت قدم به قدم بررسی خواهیم کرد.

نشانه ها، بخش اول: مقدمه ای بر طراحی لوگو

نشانه ها، بخش اول: مقدمه ای بر طراحی لوگو

در این مقاله در مورد مبانی طراحی لوگو شامل مراحلی که در طراحی یک لوگو باید مورد توجه قرار گیرند، خصوصیتهای یک آرم امروزی، تقسیم بندیها و انواع آرم و نشان با زبانی ساده آشنا خواهید شد.

طراحی گوی شیشه ای توسط CorelDRAW

طراحی گوی شیشه ای توسط CorelDRAW

در این پست قدم به قدم به طراحی گویی شیشه ای با نرم افزار قدرتمند CorelDraw خواهیم پرداخت که می تواند کارایی های متفاوتی داشته باشد. از مهمترین مواردی که خواهید آموخت می توان به چگونگی رسم اشکال پایه هندسی، نحوه رنگ آمیزی اشکال با گرادیان چند رنگی، چگونگی تبدیل اشکال پایه هندسی به منحنی و ویرایش اضلاع آن، ترکیب دو شکل مستقل، بدست آوردن یک شکل جدید توسط حذف دو شکل مجزا از همدیگر و تنظیم دقیق شفافیت یک شکل اشاره کرد.

5 دلیل برای همکاری با یک وبلاگ

5 دلیل برای همکاری با یک وبلاگ

بخاطر زندگی در عصر دیجیتال، حضور Online شما خیلی مهم است. همکاری با یک وبلاگ روش کاملی برای رسیدن به این هدف است. با اینکار شما نام خودتان را در میان همکاران خلاق و مشتریان بالقوه خود مطرح خواهید کرد. در این پست من در 5 دلیل شرح خواهم داد که چرا هر طراحی باید با وبلاگها همکاری کند و این چطور به تخصصش کمک خواهد کرد.

مشاهده همه یادداشت ها
فرم جستجو
large desktopdesktoptabletphone © royagar.com